olej

Zapraszam Was serdecznie na konkurs związany z zastosowaniem oleju rzepakowego w Wypiekach. Konkurs trwa od teraz, czyli 10 sierpnia 2013 r. do dnia 20 sierpnia 2013 r. do godziny 23:59:59.

W konkursie mogą brać udział osoby, zamieszkujące na stałe na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

 

Zasady konkursu:
Zadaniem konkursowym jest przesłanie na adres e-mail: domowe.wypieki.gotowanie@gmail.com przepisu kulinarnego, w którym zaprezentowany zostanie oryginalny sposób na wykorzystanie oleju rzepakowego w WYPIEKACH wraz ze zdjęciem przyrządzonej według tego przepisu potrawy. (Proszę zwrócić uwagę na to, że przepis powinien być związany z wypiekami, a więc z zastosowaniem oleju rzepakowego w ciastach, a nie np. w sałatkach. Proszę nie zapomnieć również o dołączeniu zdjęcia).

 

Nagrody:
I miejsce: nagroda główna – blender BRAUN MR 550 o wartości ok. 327 zł brutto

II miejsce: patelnia firmy Tefal o wartości ok. 216 zł brutto

III miejsce: miska firmy Qualy o wartości ok. 119 zł brutto

 

nagrody

 

Z pośród nadesłanych propozycji wybiorę 10, które prześlę organizatorowi („Interactive Solutions" spółce z ograniczoną odpowiedzialnością). Organizator wyłoni 3 zwycięzców, którzy najlepiej wykonali Zadanie Konkursowe.

 

Ogłoszenie zwycięzców:

Ogłoszenie rozstrzygnięcia Konkursu nastąpi w dniu 28 sierpnia 2013 r. na stronie internetowej

 

Regulamin konkursu:
Chcąc wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem konkursu (format PDF, format Word) oraz wkleić w mailu z przepisem i zdjęciem treść poniższego oświadczenia:

Zapoznałem się z treścią Regulaminu Konkursu Dodaj oleju rzepakowego do blogosfery i akceptuję wszystkie jego postanowienia.
ZGADZAM SIĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię i nazwisko, adres e-maila a w przypadku wygranej również data urodzenia, adres zamieszkania, numer telefonu) przez Interactive Solutions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, adres: ul. Mazowiecka 38, 60-623 Poznań,w celu prawidłowego przeprowadzenia Konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).
ZGADZAM SIĘ

Wyrażam zgodę na publikację moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska oraz wizerunku na potrzeby związane z Konkursem na łamach Serwisu „Domowe-Wypieki.pl"
ZGADZAM SIĘ