domwyp2

 

Najdroższe moje czytelniczki, Najdrożsi moi czytelnicy,

 

Chciałabym się z Wami podzielić wspaniałą wiadomością ... ukazała się w sprzedaży moja pierwsza książka pod tytułem "Domowe Wypieki". Długie wieczory i nieprzespane noce ciężkiej pracy zaoowocowały powstaniem nowych przepisów, które zebrałam i udostępniłam Wam w wersji drukowanej i elektronicznej.

 

Najdroższe moje czytelniczki,
Najdrożsi moi czytelnicy,

 

domwyp1Chciałabym się z Wami podzielić wspaniałą wiadomością ... ukazała się właśnie w sprzedaży moja pierwsza książka pod tytułem "Domowe Wypieki". Długie wieczory i nieprzespane noce ciężkiej pracy zaoowocowały powstaniem nowych przepisów, które zebrałam i udostępniłam Wam w wersji drukowanej i elektronicznej.

 

Wybrałam do niej przepisy kierująć się ważnym kryterium - aby mogły skorzystać z niej również osoby nietolerujące glutenu. Dlatego wszystkie przepisy są w dwóch wersjach - klasycznej i bezglutenowej.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Puść wodze fantazji i daj się uwieść codziennym niecodziennym smakom..

 

Dawno, dawno temu, czyli w czasach, kiedy w każdym domu przynajmniej raz w tygodniu pojawiało się pachnące, świeże, domowe ciasto, zapewne mało kto z nas doceniał, o ile lepsze i zdrowsze jest ono od tego kupionego w cukierni. Dziś ten piękny zwyczaj powoli wraca do łask, a miłośnicy ciast, ciasteczek i deserów mogą liczyć na garść inspiracji.

  • Torty i torciki na każdą okazję, czyli jak wyczarować truskawkową kulę lub ciasto w kształcie smoka
  • Serniki i inne ciasta, czyli jak zadowolić kubki smakowe wybrednych smakoszy
  • Bezy, ciasteczka, desery, pralinki, czyli jak przygotować pyszne codzienne małe co nieco

Napełnij dom aromatem świeżego ciasta!

 

domwyp2 

Książka "Domowe Wypieki" 

(wersja drukowana)

 

img kup

 domwyp-e

Książka "Domowe Wypieki" 

(wersja elektroniczna)

20% taniej

 

ebook

 

 img kup