04

 Takiego dania na Domowych Wypiekach jeszcze nie było. Jest bardzo łatwe i szybkie do przygotowania. Można je przygotować z najprostszych składników. To danie zna setki tysiący dzieci.

Składniki:

 • ½ kostki niczego
 • 100g wody
 • 3 sztuki niczego
 • 2 łyżki niczego
 • 1 pusta szklanka
 • 200g niczego
 • szczypta powietrza

Sposób wykonania:

 1. Wszystkie składniki wyciągnąć co najmniej pół godziny wcześniej z lodówki, aby się ociepliły.

02

 1. Nic wymieszać z niczym. Odstawić na bok.

05

 1. Miękkie nic utrzeć z niczym i szczyptą powietrza na puszystą masę. Dalej miksując dodać po jednym nic. Zmniejszyć obroty miksera i dodać nic wymieszane z niczym. Mieszać krótko, tylko do połączenia się składników.
 2. Gotowe nic przełożyć do formy i upiec. Pozostawić do ostygnięcia.

03

 1. Podawać polane niczym.

Smacznego.

01

Tak codziennie wygląda posiłek ponad 160 000 polskich dzieci.


Podziel się Posiłkiem to ogólnopolski program społeczny, którego celem jest walka z niedożywieniem wśród dzieci, zainicjowany i prowadzony przez firmę Danone.

Pomoc prowadzona na szeroką skalę możliwa jest dzięki zaangażowaniu milionów konsumentów, tysięcy wolontariuszy, mediów i organizacji społecznych.

Dzięki działaniom takim jak sprzedaż produktów oznaczonych logo programu – Talerzykiem, Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności Podziel się Posiłkiem, Koncertom i Programowi Grantowemu w ciągu 10 lat wydaliśmy już niemal 13 mln posiłków niedożywionym dzieciom. Na tym jednak misja organizatora nie kończy się – jak pokazują najnowsze badania z problemem niedożywienia wciąż boryka się aż 162 tysiące dzieci ze szkół podstawowych.

Jak pomóc niedożywionym dzieciom? Wystarczy kupić jogurty Danone oznaczone logiem programu – Talerzykiem, w okresie od września do końca października 2013 roku. Dzięki temu każdy z nas może nie tylko zadbać o dietę swoją i swoich bliskich, ale i pomagać – część zysków ze sprzedaży produktów zostanie przekazana na ufundowanie posiłków niedożywionym dzieciom.

Warto pomagać - to takie proste. Pomóżcie nam ufundować kolejny milion posiłków!

 

baner